Dosy i niedosyty noszenia okularów w dniu ślubu z córkami Simone

Królewski ślub już za kilka tygodni, a my w Zenni, podobnie jak reszta świata, mamy gorączkę ślubną. Skontaktowałam się z właścicielkami i projektantkami Daughters of Simone, siostrami Ashley i Brittany Castanos i porozmawiałyśmy z nimi o stylu okularów ślubnych, o tym co jest nowe i na co jest popyt w sukniach i jak się czują w okularach przeciwsłonecznych na ślubach.

Oczywiste pytanie, z królewskim ślubem zbliżającym się, czy zauważyłeś jakieś zmiany lub specjalne prośby w sukienkach?

"Nie tak bardzo w tej chwili. Wiem, że zobaczymy ogromną zmianę, gdy tylko królewski ślub się odbędzie, tak jak to miało miejsce, gdy Kate i William wzięli ślub (długie rękawy anyone?). Więc, będziemy musieli poczekać i zobaczyć! Jednak w 2018 roku zauważyliśmy wiele pereł, trzepoczących rękawów, tanich podszewek do sukienek, pantsuitów i dekoltów typu plunging.">.

Jesteś znana ze swoich inspirowanych stylem vintage, bohemicznych sukienek, z naszej strony jakie okulary według Ciebie najlepiej komponowałyby się z Twoimi wyjątkowo pięknymi sukienkami.

"Zdecydowanie Okrągłe Okulary Sepulveda. Uwielbiam vintage vibe do nich i że nie przejmują całego wyglądu. Potrzebujesz pary okularów, która dopełni sukienkę i resztę Twoich akcesoriów. Ramka Sepulveda jest idealna."

Zgadzam się, okrągła ramka jest naprawdę zabawna z wyglądem vintage, co byś powiedziała komuś, kto chciałby nosić nowoczesną ramkę lub nawet kolorową ramkę z bardziej vintage strojami ślubnymi?

"Tak! Szczególnie jeśli robisz tematyczny ślub, taki jak eloping w Vegas lub robienie ślubu o północy w Sylwestra. So fun!"

Kiedyś okulary były zakazem na ślubie, dla panny młodej, aby "wyglądała jak najlepiej", ale teraz ludzie kochają ten wygląd i po prostu są sobą. Jaką radę dałabyś pannom młodym lub panom młodym, którzy chcą nosić okulary w swoim wyjątkowym dniu.

"Powiedziałbym coś, co odzwierciedla albo ich osobisty gust modowy, albo temat ślubu".

Podczas omawiania osobistego stylu ślubnego, zawsze mówimy o pannie młodej, ale styl pana młodego staje się również główną częścią ślubów. Co poleciłabyś dla pana młodego, który chce nosić okulary na weselu?

"Mężczyźni mogą naprawdę dobrze sobie tutaj poradzić. Jeśli masz czarne wesele, możesz założyć coś ostrego, np. grube, czarne, kwadratowe oprawki. Jeśli robisz coś bardziej Bohemian wypróbuj niektóre vintage stylizowane czarne lub tortoiseshell ramki browline."

Dobre wezwanie, osobiste akcenty i tematy są często najlepszą częścią ślubu. Mówiąc o osobistych akcentach, okulary przeciwsłoneczne na pannie młodej, yay czy nay?

"Eeeek. Osobiście powiedziałabym, że nie. Zostaw okulary przeciwsłoneczne (nasze ulubione, to metalowe oprawki w stylu vintage) na kilka zabawnych stylizowanych ujęć po ślubie. Kiedy spojrzysz wstecz na swoje fotografie ślubne, chcesz zobaczyć jak on/ona patrzy na Ciebie podczas ceremonii. To oddaje cały nastrój i mówi tak wiele o emocjach odczuwanych w tych chwilach. Nie zakrywajcie tego."

Ma to jak najbardziej sens. Nastrój i emocje na ślubie są tak ważne, podobnie jak zdjęcia, na które można spojrzeć wstecz. Poza zachowaniem okularów przeciwsłonecznych do zabawnych zdjęć, aby nie zepsuć nastroju, jakieś inne "don'ts" w stylu ślubnym, które byś powiedziała?

"W Daughters Of Simone jesteśmy za tym, aby robić wszystko co sprawia, że jesteś szczęśliwa. Nie ma żadnych zasad! Już nie"

Świetnie, nie możemy się doczekać królewskiego ślubu i zobaczyć, jakie nowe wyglądy Brittany i jej zespół będą dla tych z nadchodzącymi zaślubinami. Jakie okulary nosiłeś lub nosisz do swojego ślubu? Daj nam znać w komentarzach lub oznacz nas na Instagramie #zenniido.