6 powodów, dla których potrzebujesz spersonalizowanych i niestandardowych okularów

Okulary na zamówienie z grawerowanie to nowy trend w okularach, który pozwala na spersonalizowanie okularów w sposób, który jest jedyny w swoim rodzaju. Oprócz tego, że Zenni oferuje modne okulary w przystępnych cenach, daje Ci również możliwość dodania do Twoich oprawek indywidualnego graweru. Przeczytaj sześć powodów, dla których uważamy, że grawerowanie jest najlepszą rzeczą od czasów chleba.

1.Pokaż swojego ducha szkoły

Duch szkolny jest zawsze w modzie. Wesprzyj swoją szkołę lub alma mater, grawerując jej nazwę z boku ramek. Inne fajne opcje to data ukończenia szkoły, maskotka szkolna lub bractwo/samorząd (mamy nawet litery greckie!).

2. Oznacz ramki dla dzieci

Pomóż w śledzeniu okularów okularów Twojego malucha grawerując jego imię lub inicjały na zausznikach. Ułatwi to ich identyfikację, jeśli zostaną pozostawione na placu zabaw lub na spotkaniu z dziećmi. Dodatkowo, nasze zabawne ikony graficzne sprawią, że dziecko z radością będzie nosić okulary na co dzień.

3. Wspieraj swoją ulubioną drużynę

Jesteś trenerem, sportowcem, dumnym rodzicem lub po prostu fanem sportu? Pokaż ducha swojej drużyny dzięki niestandardowym oprawkom. Za mniejszą kwotę niż ta, którą wydasz na inny sprzęt drużyny, zamów okulary z wygrawerowaną nazwą, pseudonimem lub przyśpiewką drużyny. Możesz nawet skoordynować je z barwami drużyny. Twoje ramki są gwarantowane, aby być hitem na następnym tailgate!

4. Pokaż swoje ulubione powiedzenie lub mantrę

Jakie jest lepsze miejsce na wydrukowanie ulubionego powiedzenia lub motywacyjnej mantry niż para okularów, które zakładasz z samego rana. Kilka z naszych ulubionych to "I am enough", "Love is love" i "You've got this".

Źródło obrazu: @lvelvie

5. Zwiększ swój Gamertag

Udaj się na następny turniej esportowy z niestandardowymi okularami z Twoim gamertagiem na zausznikach. Dzięki szerokiemu wyborowi czcionek i kolorów, możesz podkreślić neutralną oprawę lub stworzyć kontrast z już żywymi zausznikami. Nie zapomnij chronić swoich oczu przed FryEye dzięki Zenni Blokz soczewki blokujące niebieskie światło.

6. Stwórz pamiątkę ślubną

Dzięki długiej liście kolorowych i modnych okularów Zenni, nie zabraknie Ci możliwości wyboru okularów, które będą pasowały do Twojej sukni ślubnej lub garnituru. Spraw, aby Twoje oprawki były jeszcze bardziej wyjątkowe w tym wielkim dniu, grawerując je inicjałami Twojego partnera, datą ślubu lub hashtagiem ślubnym, nad którym spędziłeś miesiące. Grawerowane okulary przeciwsłoneczne są również doskonałym prezentem dla druhny i pana młodego.

Jak dodać grawer przy kasie?

Skoro już wiesz, że chcesz mieć spersonalizowane oprawki, wykonaj te proste kroki przy kasie w Zenni:

  1. Przejrzyj naszą ofertę ramki z możliwością grawerowania aby znaleźć idealną parę do personalizacji. Możesz również przeszukać naszą ofertę oprawek z możliwością grawerowania, wybierając "Grawerowanie na zamówienie" w filtrze FEATURE. Pamiętaj, że zauszniki oprawek muszą być wystarczająco grube, aby zmieścić Twój indywidualny grawerunek. Jeśli wybrane przez Ciebie oprawki nie mogą zostać wygrawerowane, opcja grawerowania nie będzie dostępna w ostatnim kroku.
  2. Po wprowadzeniu informacji o recepcie i wybraniu soczewek, zobaczysz opcję grawerowania (jest to ostatni krok w procesie zamówienia).
  3. W zależności od wybranych oprawek, będziesz miał możliwość wykonania graweru wewnętrznego, zewnętrznego lub obu. Dodaj grawerowanie wewnętrzne do prawego ramienia świątyni za jedyne 1,95 $, grawerowanie zewnętrzne do obu ramion świątyni za 3,95 $, a grawerowanie zewnętrzne ikony sztuki za dodatkowe 3,95 $.