Zenni & Esports: Poznaj nasze zespoły graczy

Nasza esportowa rodzina się powiększa! Oprócz Golden Guardians, z którymi po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę w 2019 roku, Zenni jest teraz także oficjalnymi okularami Houston Outlaws, Pittsburgh Knights i Lux Gaming.

Poznaj nasze drużyny esportowe

Credit: Golden Guardians

Golden Guardians

Golden Guardians, drużyna stowarzyszona z Golden State Warriors z NBA. Golden Guardians mają obecnie profesjonalistów rywalizujących w Apex Legends, League of Legends, Super Smash Bros. Melee, Teamfight Tactics i World of Warcraft.

Houston Outlaws

The Houston Outlaws jedną z najpopularniejszych organizacji w Overwatch League, pierwszej dużej globalnej profesjonalnej lidze esportowej z miejskimi drużynami w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Rywalizują jako członek atlantyckiej dywizji południowej ligi.

Kredyt: Pittsburgh Knights

Pittsburgh Knights

The Pittsburgh Knights skupiają się na zabawianiu fanów, dzieleniu się esportem i łączeniu ludzi. Zarządzają wieloma drużynami esportowymi i graczami w popularnych tytułach gier, w tym Rocket League, SMITE, PubG Mobile, Gears of War, Madden i TrackMania.

Kredyt: Lux Gaming

Lux Gaming

Lux Gaming jest jedną z wiodących organizacji w profesjonalnym hazardzie, zarządzającą wieloma tytułami i społecznościami. Jest to obecnie najdłużej działająca organizacja w Halo esports i zdobyła wiele czołowych miejsc, wraz z mistrzostwem w UGC Atlantic City. Poza Halo, Lux wprowadził drużyny do CS:GO, Call of Duty i Gears of War.

Follow @Zenni_Gaming on Social

Jako sposób na zaangażowanie się w społeczność graczy, uruchomiliśmy @Zenni_Gaming na Twitter oraz Instagramie. Możesz tam znaleźć informacje na temat ochrony oczu z Blokz, specjalnych edycji produktów sygnowanych marką drużyny, wyglądu naszych drużyn w dniu meczu, wskazówek dotyczących stylu od naszej społeczności graczy oraz wiadomości na temat ważnych wydarzeń i momentów meczowych. #ArmorYourEyes i graj dłużej, graj mocniej.

Kup już dziś nasze okulary Blokz z niebieskim światłem i chroń swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem.