Nowa kolaboracja: Planet CB - Coco i Breezy X Zenni

Uwaga nowa premiera! Zenni nawiązało współpracę z Bliźniaczymi DJ-ami/producentami i projektantami okularów premium Coco i Breezy (tak, tymi samymi Coco i Breezy, którzy zaprojektowali słynne okulary przeciwsłoneczne "trzecie oko" Prince'a) nad Planet CB by Coco i Breezy X Zenni, kapsułową kolekcją okularów dla świadomych dzieci. Po raz pierwszy współpracujemy z inną marką okularową i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani!

Poznajcie Coco i Breezy'ego

Corianna i Brianna Dotson (aka Coco i Breezy) to siostry bliźniaczki, którym wydaje się, że wszystko się udaje. Oprócz tego, że założyły Coco and Breezy Eyewear w 2009 roku, kiedy miały zaledwie 19 lat, są przedsiębiorcami, producentami, DJ-ami, artystami wizualnymi i współprowadzą "Wonderama" - cotygodniowy program telewizyjny dla dzieci. Można śmiało powiedzieć, że ta dwójka żyje pozytywnym życiem, więc współpraca z nimi przy tworzeniu linii okularów dla dzieci, która inspiruje do integracji i celebruje różnice, była idealnym rozwiązaniem.

Witamy na Planecie CB

Jeśli w dzieciństwie musiałeś nosić okulary, pamiętasz zapewne, że nie chciałeś się wyróżniać i wyglądać inaczej niż wszyscy. Dzisiejsze dzieci chcą okularów, które wyrażają to, kim są. Planet CB by Coco and Breezy X Zenni Zenni stawia na indywidualność, pozytywność, wyrażanie siebie i pomaganie dzieciom w odkryciu wszystkich unikalnych cech, które czynią je wspaniałymi. Planet CB to the miejscem, gdzie dzieci mogą wyrazić siebie w pozytywny sposób i znaleźć okulary tak wyjątkowe, jak one same. A w czasach, gdy plany na powrót do szkoły są niepewne - wracają do szkoły czy do ekranu? - każdy styl daje dzieciom dokładnie to, czego potrzebują, aby doskonalić się w klasie i poza nią.

Coco i Breezy ściśle współpracowali z Zenni, aby upewnić się, że unikalny styl każdej pary okularów w kolekcji oraz przesłanie, które się za nimi kryje, zachęcą dzieci do wyrwania się z normalności. Wzięli pod uwagę każdy drobny szczegół, od projektu po nazwy, aby dzieci czuły się silne i zainspirowane.

Jednym z naszych ulubionych szczegółów kolekcji Planet CB jest to, że każdy z 8 wzorów oprawek ma nazwę zawierającą afirmację, taką jak I Am Positive, I Am Powerful i I Am Strong. Kolejnym osobistym akcentem jest kolorowa ściereczka do soczewek, która znajduje się w ochronnym etui. Do każdego zamówienia okularów Planet CB dołączona jest również wyjątkowa zakładka do książki, na której dzieci mogą napisać swoją własną inspirującą afirmację. Celem jest, aby całe to doświadczenie wzmocniło dzieci.

Sklep Planet CB by Coco and Breezy X Zenni.

Giving Back

Zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie dzieci, zwłaszcza w dzisiejszym klimacie, to coś, co Coco i Breezy oraz Zenni traktują z wielką pasją. W związku z tym, że zbliża się nowy rok szkolny, uważamy, że ta sprawa stała się jeszcze bardziej istotna. Wraz z Coco i Breezy, Zenni przekazuje część dochodu z zakupów w Planet CB na rzecz Child Mind Institute's Healthy Brain Network, aby zapewnić młodzieży z Czarnych Społeczności większy dostęp do usług i zasobów związanych ze zdrowiem psychicznym.. Środki te zostaną przeznaczone na przełomowe badania mające na celu zrozumienie zdrowia psychicznego dzieci na całym świecie. Przeczytaj nasz blog, aby dowiedzieć się więcej o Child Mind Institute i jego pracy.

Poznajemy Coco i Breezy

Aby lepiej poznać kobiety stojące za okularami, poprosiłyśmy je o odpowiedź na kilka pytań.

Twoi najlepsi przyjaciele opisaliby Cię jako:

Coś wyjątkowego o Tobie:

Twoje ulubione zajęcie:

Coś, co Cię zawstydziło, gdy byłaś mała, a co teraz uważasz za fajne:

Coś, co chciałbyś umieć robić:

Gdybyś był/a piosenką, to byś nią był/a:

Uczucie, które masz w tej chwili to:

Nadzieja, którą masz dla świata Jest: