Mural i badania wzroku w Boys and Girls Club Silicon Valley

W ciągu ostatnich 2 miesięcy, Zenni było wolontariuszem w Boys and Girls Club of Silicon Valley podczas dwóch ekscytujących wydarzeń!

12 sierpnia 2022 roku zespół pomógł namalować piękny mural w Klubie Smythe w San Jose, w Kalifornii. Członkowie zespołu Zenni przyjechali z całego Bay Area, aby współpracować z PPG Community Engagement i ich programem Colorful Communities, który wykorzystuje sztukę do przekształcania przestrzeni społecznych.

Mural został zaprojektowany przez artystę Kyle'a Holbrooka z Pittsburgha, PA, który jest znany ze swoich działań aktywistycznych i zaangażowania w niesienie pomocy. W rękach naszych oddanych wolontariuszy powstała inspirująca przestrzeń, z której będzie korzystać ponad 300 dzieci w ciągu roku szkolnego.

Kilka tygodni później, 28 września, po zajęciach szkolnych odbyło się badanie wzroku dla ponad 130 lokalnych uczniów. Była to pierwsza okazja dla członków zespołu Zenni do wykorzystania ich ostatnich certyfikatów z zakresu badań wzroku, uzyskanych w ramach programu Prevent Blindness. Do zespołu Zenni dołączyły cheerleaderki z drużyny 49ers oraz ich maskotka Sourdough Sam, która nosiła swoją własną parę czerwonych Zennisów. Dowiedz się więcej o zaangażowaniu Zenni w dostęp do opieki nad wzrokiem.

Nasz wpływ:

  • 130 dzieci otrzymało darmowe badanie wzroku i kupon na okulary
  • Zidentyfikowano 25 wad wzroku
  • Recepty i nowe okulary zostały zamówione tego samego dnia przez nasz zespół okulistów z soczewkami Blokz Trivex podarowanymi przez PPG