5 sposobów na dopasowanie maski do okularów

Przez lata widzieliśmy, jak nasi klienci byli bardzo kreatywni w poszukiwaniu nowych sposobów na urozmaicenie swojego stylu okularowego. Niektórzy z nich dopasowują paznokcie do oprawek. Inni nosili koordynujące akcesoria do włosów. Ostatnio widzimy, że ludzie pokazują swój indywidualny styl poprzez maski na twarz.

Dopasuj maskę i oprawki

Skoro maski są obowiązkowe (przynajmniej w najbliższej przyszłości), dlaczego nie zabawić się i nie dopasować maski do okularów. To prosty sposób na pokazanie swojej indywidualnej osobowości i sprawienie, że maskowanie stanie się nieco bardziej zabawne. A kto wie, może anonimowość noszenia maski skłoni Cię do nieszablonowych pomysłów i nowych wyborów stylistycznych.

Poniżej przedstawiamy pięć naszych ulubionych sposobów na połączenie maski z najpopularniejszymi trendami w okularach w tym sezonie.

1. Oprawki w kształcie kocich oczu i maska z nadrukiem zwierzęcym

Niektórzy mówią, że zwierzęcy print to bardziej kolor niż print, a ja nie mogę się z tym nie zgodzić! Dodaj dzikiego charakteru swojemu stylowi, łącząc oprawki typu "kocie oczy" z maską w zwierzęcy wzór. (Oprawki: sku 4427321)

2. Kolorowe soczewki + maska w kratkę (Tie Dye Mask)

To zabawne połączenie polega na skoordynowaniu wesołych, kolorowych akcentów. Idealne wykończenie dżinsów i t-shirtu, na pewno rozjaśni zimowy chłód i szarość dni. (Oprawki: sku 3214119)

3. Złote metalowe oprawki + metaliczna maska

Gdy następnym razem wybierzesz się na imprezę towarzyską, rozświetl swój wygląd, łącząc metaliczną maskę na twarz ze złotymi oprawkami. (Oprawki: sku 3220414)

4. Oprawki w kwiaty i maska w paski

Zderzanie printów zawsze było kreatywnym sposobem na łączenie wzorów i odważne podejście do tematu. Spróbuj połączyć dwa klasyczne wzory - kwiaty i paski - aby uzyskać efekt, który nie jest nudny. (Oprawki: sku 2027229)

5. Niebieskie oprawki i jeansowa maska

Denim to sprawdzony i prawdziwy klasyk, który można ubierać zarówno w górę, jak i w dół. Podoba nam się sposób, w jaki te niebieskie oprawki współgrają z jeansową maską, tworząc stonowany styl. (Oprawki: sku 2020516)

Szukasz więcej inspiracji? Zobacz, jak niektórzy z naszych klientów Zenni pokazali swój indywidualny styl dzięki unikalnym kombinacjom maski i okularów.