Znajdź swój idealny rozmiar dzięki ramkom Extended Fit

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich, zwłaszcza jeśli chodzi o zakupy idealnej pary okularów. Wszyscy jesteśmy wyjątkowymi jednostkami, co oznacza, że nasze twarze mają różne kształty, rozmiary i szerokości. Niektórzy ludzie potrzebują mniejszych okularów, inni ludzie potrzebują większych. Dlatego też niedawno dodaliśmy do naszej oferty oprawki o rozszerzonym dopasowaniu.

Rozszerzone dopasowanie to dokładnie to, co brzmi: okulary, które mają większe dopasowanie. Nasze oprawki o przedłużonym dopasowaniu zostały specjalnie zaprojektowane z szerszym frontem oprawki, większymi soczewkami i dłuższymi zausznikami, aby lepiej pasowały do większych twarzy.

Nie jesteś pewien, czy potrzebujesz okularów o zwiększonym dopasowaniu? Chociaż nie jest to idealny wskaźnik, Twój odległość źreniczna (PD) jest dobrym punktem wyjścia (jeśli nie znasz swojego PD, możesz zapytać swojego okulistę lub zmierzyć go samodzielnie, korzystając z naszego przewodnika tutaj).

Oprócz rozszerzonego dopasowania, oferujemy również inne specjalne rozmiary opraw, w tym dopasowanie petite oraz wąski krój oprawki dla kobiet i mężczyzn o wąskich twarzach oraz uniwersalny mostekto unikalna konstrukcja mostka, dzięki której okulary nie zsuwają się z nosa ani nie opierają na policzkach. Każdy może nosić oprawki z uniwersalnym mostkiem, również osoby z niskim nosem.

Nie jesteś pewien, jakiego dopasowania potrzebujesz? Sprawdź nasz łatwy przewodnik "zrób to sam", aby znaleźć wymiary swojej oprawki.