6 powodów, dla których potrzebujesz spersonalizowanych i niestandardowych okularów

Okulary na zamówienie z grawerowanie to nowy trend w okulistyce, który pozwala na spersonalizowanie okularów w sposób, który jest jedyny w swoim rodzaju. Oprócz oferowania modnych okularów w przystępnych cenach, Zenni daje Ci również możliwość dodania indywidualnego graweru do Twoich oprawek. Przeczytaj sześć powodów, dla których uważamy, że grawerowanie jest najlepszą rzeczą od czasu upieczenia chleba.

1.Pokaż swój duch szkoły

Duch szkoły jest zawsze w modzie. Wesprzyj swoją szkołę lub alma mater, grawerując jej nazwę z boku ramki. Inne fajne opcje to data ukończenia szkoły, maskotka szkolna lub nazwa bractwa lub stowarzyszenia (mamy nawet litery greckie!).

2. Oznacz ramki dla dzieci

Pomóż zachować porządek okularów swojego malucha grawerując jego imię lub inicjały na zausznikach. Ułatwi to ich identyfikację, jeśli zostaną pozostawione na placu zabaw lub na spotkaniu z dziećmi. Ponadto nasze zabawne ikony artystyczne sprawią, że dziecko z radością będzie nosić okulary na co dzień.

3. Wspieraj swoją ulubioną drużynę

Jesteś trenerem, sportowcem, dumnym rodzicem lub po prostu superfanem sportu? Pokaż ducha swojej drużyny za pomocą niestandardowych oprawek. Za mniejszą kwotę niż ta, którą wydałbyś na sprzęt innej drużyny, wygraweruj na swoich okularach imię, pseudonim lub przyśpiewkę drużyny. Możesz nawet dopasować je do barw drużyny. Twoje oprawki na pewno będą hitem na następnym spotkaniu!

4. Pokaż swoje ulubione powiedzenie lub mantrę

Jakie jest lepsze miejsce na nadrukowanie ulubionego powiedzenia lub motywacyjnej mantry niż okulary, które zakładasz z samego rana. Kilka z naszych ulubionych to: "I am enough", "Love is love" i "You've got this".

Źródło obrazu: @lvelvie

5. Zwiększ swój Gamertag

Wybierz się na następny turniej esportowy z niestandardowymi okularami, na których zausznikach widnieje Twój gamertag. Dzięki szerokiemu wyborowi czcionek i kolorów możesz podkreślić neutralną oprawkę lub stworzyć kontrast z już i tak żywym zausznikiem. Nie zapomnij chronić swoich oczu przed FryEye z Zenni Blokz z soczewkami blokującymi światło niebieskie.

6. Stwórz pamiątkę ślubną

Dzięki długiej liście kolorowych i modnych okularów Zenni, nie zabraknie Ci możliwości wyboru okularów, które będą pasowały do Twojej sukni ślubnej lub garnituru. Spraw, aby Twoje oprawki były jeszcze bardziej wyjątkowe w tym wielkim dniu, grawerując na nich inicjały Twojego partnera, datę ślubu lub ślubny hashtag, nad którego wyborem spędziliście miesiące. Grawerowane okulary przeciwsłoneczne to także świetny prezent dla druhen i drużbów.

Jak dodać grawerunek przy kasie?

Teraz, kiedy już wiesz, że chcesz mieć spersonalizowane oprawki, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami przy kasie w Zenni:

  1. Przejrzyj naszą ofertę grawerowanych oprawek aby znaleźć idealną parę do personalizacji. Możesz również przeszukać naszą ofertę oprawek z możliwością grawerowania wybierając "Grawerowanie na zamówienie" pod filtrem FUNKCJE. Należy pamiętać, że zauszniki oprawek muszą być wystarczająco grube, aby zmieścił się na nich indywidualny grawer. Jeśli wybrane oprawki nie mogą zostać wygrawerowane, opcja grawerowania nie będzie dostępna w ostatnim kroku.
  2. Po wprowadzeniu informacji o recepcie i wybraniu soczewek pojawi się opcja grawerowania (jest to ostatni krok w procesie zamawiania).
  3. W zależności od wybranych oprawek, będziesz mieć możliwość wykonania graweru wewnętrznego, zewnętrznego lub obu. Dodaj grawerowanie wewnątrz na prawym zauszniku za jedyne 1,95 USD, grawerowanie na zewnątrz na obu zausznikach za 3,95 USD, a grawerowanie na zewnątrz ikony sztuki za dodatkowe 3,95 USD.