Wskazówki dotyczące okularów, które pozwolą Ci opanować rozmowy telefoniczne z użyciem zoomu

Ponieważ tak wielu z nas pracuje zdalnie, sale konferencyjne zostały zastąpione przez blat kuchenny, a spotkania twarzą w twarz odbywają się teraz w programie Zoom. Oczywiście, możesz nosić spodnie z elastycznym paskiem, ale od pasa w górę to już tylko biznes. Oznacza to, że Twoje okulary znajdują się w centrum uwagi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wyglądaj jak najlepiej podczas następnego spotkania z Zoomem

Tak samo jak w przypadku rozmowy wideo chcesz, aby Twój ubiór był odpowiedni do pracy, tak samo musisz wziąć pod uwagę swoje okulary. Po pierwsze, upewnij się, że okulary pasują do Twojego kształtu twarzy. Wybierz oprawki, które podkreślą Twoje najlepsze cechy i będą proporcjonalne do Twojego kształtu twarzy. kształt twarzy.

Chcesz również pamiętać o tym, czy okulary będą odwracać uwagę od tego, co mówisz. My uwielbiamy kolorowe, octanowe oprawki i zabawne nadruki, ale tak jak chcesz uniknąć ruchliwych nadruków na swoich ubraniach, to samo dotyczy okularów. Jeśli jest zbyt ruchliwy, ludzie będą patrzeć na ciebie, zamiast cię słuchać.

Innym ważnym czynnikiem jest powłoka na soczewkach. Istnieje wiele opcji zaprojektowanych, aby pomóc zarządzać długim dniem przy komputerze. Fzczególnie w przypadku wideokonferencji, powłoki antyrefleksyjne zapewniają osłonę przed światłem naturalnym i sztucznym. Warto również zdecydować się na powłokę ochronną, która blokuje szkodliwe niebieskie światło. Zapoznaj się z naszym przewodnik po powłokach na obiektywach aby zrozumieć, które powłoki są dla Ciebie najlepsze.

Łatwe sposoby noszenia okularów podczas spotkań w trybie Zoom

Dzięki tym wskazówkom będziesz gotowy (i Twoje oczy) na następną rozmowę wideo.

  1. Rozświetl swoją twarz: W zależności od kamery i oświetlenia, okulary mogą rzucać cień na oczy. Przed spotkaniem wideo znajdź miejsce w którym oświetlenie znajduje się na Twojej twarzy lub nad Tobą. Dzięki temu okulary nie będą rzucały cienia na Twoją twarz.
  2. Zdefiniuj swoje "oczy: Makijaż oczu powinien być jasny, aby uniknąć ciemnych cieni, które mogą powstać w wyniku uderzenia światła w okulary.
  3. Pozostań w centrum uwagi: Upewnij się, że soczewki są wyśrodkowane, aby osoby, z którymi rozmawiasz, miały wyraźny widok na Twoje oczy. Crzuć okiem na nasz poradnik jak dopasować okulary lub załóż łatwe do zastosowania samoprzylepne noski aby je podnieść.
  4. Wyczyść soczewki: To jest podstawowe, ale bardzo konieczne. Aparat zbiera smugi i odciski palców na obiektywach, więc przed rozpoczęciem spotkania dobrze je wyczyść. Udaj się do naszego sklepu z akcesoriami, aby zdobyć zestaw do czyszczenia obiektywów w sprayu lub chusteczki do czyszczenia obiektywów na ostatnią chwilę.

Masz jakieś wskazówki, jak zostać mistrzem zoomu? Podziel się nimi w komentarzach poniżej!